Tipy k používání

„Vodní čištění“ vzduchu v interiéru

Rainbow Air Wash

Chcete-li mít svěží a vodou vyčištěný vzduch, jednoduše umístěte své Rainbow doprostřed pokoje a zapněte pomalejší rychlost čištění.

Rainbow může vzduch ve vaší domácnosti i příjemně provonět. Jednoduše přidejte roztok Rainbow Fresh Air nebo některou z Rainbow vůní do vodní nádrže.

Čištění čalouněného nábytku

Rainbow prodáváme s celou řadou praktických nástavců, ale jen málo jich je tak užitečných jako trubice na čalounění. Trubice na čalounění je skvělým pomocníkem při čištění pohovek, židlí a dalšího nábytku s čalouněním. Důkladně a šetrně vám také vyčistí oblečení a svrchníky, a to včetně vlněných a kožešinových kabátů nebo jemných látek.

Čištění těžko dostupných oblastí

Čištění těžko dostupných oblastí

Čistič spirál Rainbow je malý ale praktický nástavec. Díky štíhlému designu ho můžete snadno použít pro úklid pod myčkou a sušičkou nebo pro čištění chladicí spirály vaší ledničky. Můžete ho ale použít i na obtížně dostupná místa ve své domácnosti nebo v autě.

Čištění polštářů

Čištění polštářů

Věděli jste, že s pomocí Rainbow můžete čistit i polštáře? Proto v Rainbow navrhli vak Aerofresh. Takhle to funguje…

  1. Vložte polštář do vaku Aerofresh.
  2. Přiložte vak těsně k trubici na čalounění, kterou připevníte na hadici. Zapněte Rainbow a sledujte, jak z polštáře mizí nečistoty.
  3. Potom, aniž byste odpojovali vak nebo trubici, připojte hadici k vývodu vzduchu Rainbow. Polštář se vám znovu krásně načechrá svěžím a vodou promytým vzduchem.

Použití prachovky

Použití prachovky

Nezapomínejte ani na nástavec prachovka, který využijete v celém domě. Připojte ho k hadici Rainbow a osvěžte byt silou sání. Začněte na jedné straně pokoje na zrcadlech, žaluziích, závěsech a záclonách, stínítkách lampiček i parapetech. Nakonec prachovku nasaďte na prodlouženou hadici a vyčistěte lopatky větráku, římsy v rozích, stěny a vysoké stropy.

Prachovka je ideální pro jemné čištění. Její jemné štětiny šetrně opráší porcelán, umělecké předměty, žaluzie apod. Tímto nástavcem ale můžete šetrně očistit i svého psa nebo kočku, jelikož z mazlíčků odstraňuje prach, špínu i uvolněné chlupy. A vysloveně skvělý je na čištění pokojových rostlin.

Vytírání hladkých ploch? Žádný problém!

RainJet

Díky přídavnému zařízení Rainbow RainJet budete moci rozšířit schopnosti systému o mokré čištění keramických dlaždic a dalších typů hladkých ploch.

Roztok Rainbow Clean Floor je kompatibilní kapalina, kterou můžete používat spolu s RainJet a dosahovat tak úžasných čisticích výsledků. Zeptejte se svého autorizovaného prodejce Rainbow, jak RainJet získat.

Nafukování

Inflator Tool

Připojte vzduchovou pumpu na nafukování k vývodu vzduchu Rainbow a snadno nafukujte plážové míče, matrace a nafukovací hračky.

Confined Space

Pokud vzduchovou pumpu na nafukování použijete v režimu sání, získáte vynikající nástroj na čištění těsných prostor, jako jsou parapety, spirály ledničky nebo místa pod spotřebiči.

Použití rozprašovače

Rainbow můžete spárovat i s důmyslným rozprašovačem. Jednoduše připojte rozprašovač k hadici Rainbow, pak připevněte hadici k vývodu vzduchu a s využitím síly Rainbow můžete pohodlně rozprašovat většinu domácích produktů určených k aplikaci stříkáním.

Rozprašovač můžete dokonce naplnit i obyčejnou vodou a mlžit jím pokojové rostliny nebo ho využít k čištění oken.