Rainbow doma říkáme MILÁČEK

Jaromír Hanzlík

Jaromír Hanzlík má za sebou třicet let v divadle, natočil stovky filmových nebo televizních rolí. Většině z nás se určitě vybaví jako nezapomenutelný strýček Pepin anebo doktor Jandera, který se opět každý pátek objevuje na televizních obrazovkách v pokračování seriálu Sanitka. Na schůzku s ním jsem šel tak trochu s trémou. Přeci jenom je to jeden z nejpopulárnějších českých herců. Hned první minuty mi však veškeré obavy rozptýlily. Bylo to velmi příjemné setkání nad šálkem výtečného cappuccina s člověkem, který toho v profesním životě tolik dokázal.

A jak to má Jaromír Hanzlík s Rainbow?

První Rainbow jsem si koupil před mnoha a mnoha lety.

Když byl můj syn David ještě malý, trpěl astmatem. Bydleli jsme s panem Říčařem v jednom domě, on mi Rainbow předvedl a já jsem ho okamžitě koupil. Později jsem koupil ještě jedno synovi a pak ještě jedno Rainbow pro mou partnerku.

A kdo ve Vaší domácnosti s Rainbow nejvíc uklízí?

Ke mně chodí léta uklízet dvě dámy, ale já to moje Rainbow miluju tak, že mám jednu podmínku s Rainbow budu pracovat jen já.

Teď si ze mě ale děláte legraci…

No to si nedělám legraci. Jedna z těch hospodyň, Jindřiška, jednou řekla „No jo, to je Jaromírův miláček.“ A od té doby se Rainbow prostě jmenuje Miláček.

Myslel bych si, že při Vašem určitě nabitém pracovním programu na takové věci nezbývá čas.

Ale já to opravdu dělám, nikoho k tomu nepustím. Tahám ho z Prahy na chalupu a všude s ním uklízím.

A jakou má pro Vás Rainbow největší přednost, jestli se to tak dá nazvat? Nejvíc mě na něm fascinuje je to, že po každým vysávání je ve vodě okamžitě vidět, kolik špíny člověk posbírá. A to jsem vždy přesvědčen, že máme doma čisto, téměř sterilně. Ale Rainbow mě vyvede z omylu. Je to neuvěřitelné kolik prachu a nečistoty se i v opečovávané domácnosti nasbírá. V klasickém vysavači to není tak vidět. Rainbow je opravdu nádherný přístroj. On umí hodně věcí, jako mýt okna a já nevím co všecko. Mám hodně koberců a rád ho používám i na jejich čištění. To se jen postříkají vodou se speciálním saponátem a vysají se.

Je škoda, že Vás v poslední době Vás není moc vidět… Myslíte?

To já mám pocit, že je mě až moc. Právě běží Sanitka 2, pak koncem října začne seriál Cirkus Bukowsky a právě jsem dokončil další seriál s Honzou Hřebejkem pro stanici HBO s názvem V objetí. To není málo, ne?